54580, ARİFİYE/SAKARYA
+905462089340
ayildiz54@yandex.com

Google ADS Hizmetleri (Google Reklam Vermek)

Sakarya Logo ve Kartvizit Tasarımı - Harita İşletme Kaydı

Google ADS Hizmetleri (Google Reklam Vermek)

E-Ticaret üzerine bir projeniz var diyelim ancak bilinirliğiniz çok kötü. Dolayısı ile sizi rakiplerinizden farklı kılacak yöntemler denemeniz gerekir. Bunlardan bir tanesi de Google ADS hizmetidir.

Günlük ya da aylık olarak seçim yapabileceğiniz google ads reklam paketleri ile en kolay yoldan müşterilere satış yapabilirsiniz. İnternet reklamcılığı hakkında yardıma ihtiyacınız var ise bize ulaşın.

Sakarya’da Google ADS Reklam Hizmetleri

Google reklam, Google tarafından geliştirilen bir çevrimiçi reklam platformudur. İşletmeler, Google arama sonuçları sayfalarında, YouTube videolarında ve Google Display Ağı’nın bir parçası olan milyonlarca diğer web sitesinde reklamlarını gösterme imkanına sahiptir.

Google Reklam kullanarak işletmeler, arama reklamları, görüntü reklamları, video reklamları, alışveriş reklamları ve uygulama tanıtım reklamları gibi farklı reklam kampanyaları oluşturabilir ve yürütebilirler. Reklam verenler coğrafi konum, ilgi alanları, yaş, cinsiyet ve daha fazla faktöre göre belirli hedef kitlelere yönelik olarak reklam gösterimi yapabilirler.

Platform, tıklama başına ödeme (PPC) modeli üzerinde çalışır, bu da reklamverenlerin yalnızca birisi reklamlarına tıkladığında ödeme yapmalarını gerektirir. Her tıklamanın maliyeti, reklamverenlerin anahtar kelimeler ve reklam yerleşimleri için teklif verdikleri bir açık artırma sistemi tarafından belirlenir.

Google Reklam, reklam kampanyalarının performansını izlemek için dönüşüm izleme gibi çeşitli araçlar sağlar. Bu, kullanıcıların reklamlara tıkladıktan sonra aldıkları eylemler (örneğin bir satın alma yapmak veya bir form doldurmak) açısından reklamların etkililiğini ölçen işletmelere yardımcı olur.

İnternette reklam vermek için TIKLAYINIZ.