54580, ARİFİYE/SAKARYA
+905462089340
ayildiz54@yandex.com

Hosting Hizmetleri

Sakarya Logo ve Kartvizit Tasarımı - Harita İşletme Kaydı

Hosting Hizmetleri

İnternet sitenizin 7 gün 24 saat boyunca ulaşılabilir olması için yüksek bağlantı hızı ve donanıma sahip bilgisayarlar üzerinde çalıştırılması gerekir. Bunun yapılabilmesi için verimerkezlerinden hizmet alınır. Projenizin diline göre uygun hosting paketi seçilmelidir.

Örneğin; Php dilinde kodlanmış bir yazılıma sahipseniz Linux Hosting paketine sahip olmalısınız. Asp veya .Net dilinde kodlanmış bir projeniz var ise Windows Hosting paketi kullanmak zorundasınız.

Diyelim tüm dünyada aktif olarak milyonlarca kullanıcısı olan açık kaynak yazılım olarak bilinen wordpress yazılımı kullanıyorsanız linux hosting kullanmalısınız.

Sakarya Web Hosting

Webhosting, bir web sitesinin internet üzerinde erişilebilir olması için gerekli olan donanım ve yazılım kaynaklarını sağlayan bir hizmettir. Web barındırma hizmeti, web sitelerinin sunucularında barındırılmasını ve internet üzerinde yayınlanmasını sağlar.

Web barındırma hizmetleri, genellikle bir hosting şirketi tarafından sağlanır ve web sitelerinin erişilebilir olması için sunucuları yönetirler. Bu hizmetler genellikle bir web sunucusu, depolama alanı, bant genişliği ve diğer özelliklerden oluşur.

Web barındırma hizmetleri, paylaşımlı barındırma, sanal özel sunucu barındırma ve bulut barındırma gibi farklı seçenekler sunarlar. Paylaşımlı barındırma, birden çok web sitesinin aynı sunucuda barındırıldığı ve kaynakların paylaşıldığı bir seçenektir. Sanal özel sunucu barındırma, bir sunucunun birden çok kullanıcı arasında bölümlere ayrılmasıdır. Bulut barındırma ise, birden fazla sunucunun bir ağda birleştirilmesiyle oluşturulan bir yapıdır ve yüksek erişilebilirlik sağlar.

Web barındırma hizmetleri, web sitesi sahiplerine, web sitelerinin erişilebilirliğini artırarak işletmelerinin büyümesine yardımcı olur.

Webhosting paketlerimiz için iletişime geçin size en uygunu birlikte karar verelim.